Nya tätningsringar, hjässkudde och skumabsorbenter.Byt ut hygiensatsen minst två gånger om året för en långlivad produkt. För Secure 3 passiva hörselskydd.
| Artikelnummer | 99401-001 |
| EAN | 7391441000517 |
| Vikt | 0.05 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 175 mm |
| Bredd | 260 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Volym | 1.36 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |