Ersättningsdel hjässbygel. För Hellberg Secure passiva hörselskydd.
| Artikelnummer | 26046-914 |
| EAN | 7391441002528 |
| Vikt | 0.09 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 180 mm |
| Bredd | 280 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Volym | 2.52 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |