Komplett Li-Ion batteripack till Local 446. Kompatibel med Local 446 mjukvara version 4.0 och senare (se manualen för version). Inbyggd laddningskontroll, anslut laddningskabeln till batteripaketet, använd ett USB-uttag eller vägguttag. Perfekt att ha med som extra batteri för att alltid ha ett fulladdat.
| Artikelnummer | 17018-001 |
| EAN | 7391441004423 |
| Vikt | 0.1 kg |
| Ursprungsland | Se |
| Längd | 175 mm |
| Bredd | 175 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Volym | 0.77 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |