Vindskydd för bommikrofonen, minskar vindbrus och gör att mikrofonen hålls ren och hygienisk. Montera skumskyddet över mikrofonen.
| Artikelnummer | 16999-001 |
| EAN | 7391441001552 |
| Vikt | 0.01 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 175 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Volym | 0.21 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |