Synergy DR är ett hörselskydd med FM och DAB+ radiomottagare, medhörningsmikrofoner för omgivningsljud, Bluetooth®-teknik för telefonsamtal och streaming samt en bullerdämpande bommikrofon som ger tydlig samtalskvalitet även i miljöer med högt buller. Med Hellberg SafetyHub-appen får du tillgång till ännu fler funktioner, såsom att hantera favoritkanaler och justera ljudinställningar.
• DAB+ Radio
• FM Radio
• Streaming med högupplöst ljud
• Bluetooth® Multi-Point Teknologi
• Fungerar med Hellberg SafetyHub App
| Artikelnummer | 49122-001 |
| EAN | 7391441004638 |
| Vikt | 0.78 kg |
| Ursprungsland | Se |
| Längd | 175 mm |
| Bredd | 115 mm |
| Höjd | 205 mm |
| Volym | 4.13 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |