Klassisk kortlek med 52 kort, förpackad i en robust metallask för säker förvaring och skydd mot slitage. Passar för otaliga kortspel, hemma eller på resan. Kompakt och bärbar, perfekt för resor, semester, fester eller mysiga spelkvällar. Tidlös underhållning för alla.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 27,40 | 26,00 | 25,20 | 23,40 | 22,00 | 20,60 | 18,80 | 18,20 | 17,80 | 17,60 |
Grå / blå
| Artikelnummer | 90790-N0511 |
| Material | Paper, Iron, Steel |
| Bredd | 69mm |
| Längd | 95mm |
| Höjd | 19mm |
| Vikt | 90g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90790.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 385mm x 220mm x 250mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90790-N0511 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-08-26T00:00:00+02:00 | 5000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |