Finn-solglasögon med klassisk form och en iögonfallande mönstrad båge för en slående look. Tillverkade av återvunnen polykarbonat (RPC) med 100 % återvunnen båge och skalmar. UV400-skydd med linser i kategori 3 för starkt solljus. Lätta och bekväma för vardagsbruk.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 36,60 | 34,60 | 33,80 | 31,20 | 29,20 | 27,40 | 25,00 | 24,20 | 23,80 | 23,40 |
Svart / brun
| Artikelnummer | 86740-N0251 |
| Material | 100% Recycled PC |
| Bredd | 142mm |
| Längd | 142mm |
| Höjd | 50mm |
| Vikt | 22g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI, SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT86740.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 470mm x 320mm x 410mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 86740-N0251 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-08-14T00:00:00+02:00 | 5200 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |