Travel-Comfort öronproppar är utformade för att öka komforten vid resor och daglig användning. Tillverkade av mjuk silikon och levererade i ett PP-förvaringsfodral, innehåller setet tre storlekar för bekväm passform. Perfekta för flyg, tåg, arbete eller avkoppling och ger en trevligare ljudmiljö utan att kompromissa med komforten.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 22,20 | 21,20 | 20,60 | 19,20 | 17,80 | 16,80 | 15,40 | 14,80 | 14,60 | 14,40 |
Vit
| Artikelnummer | 92742-N0001 |
| Material | PP, Silicone |
| Bredd | 40mm |
| Längd | 65mm |
| Höjd | 15mm |
| Vikt | 16g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92742.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 340mm x 330mm |
| Övrig information | small size : 11.1mm*8.5mm middle size: 12.2mm*8.5mm big size : 13.1mm*8.5mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 92742-N0001 | 24494 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |