Exklusiv anteckningsbok med omslag i 600D R-PET och framficka (öppning uppifrån och ner). Med pennficka, bokmärkesband och 80 linjerade krämfärgade blad. Slitstark, elegant och perfekt för möten eller daglig användning.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 54,00 | 53,00 | 51,50 | 48,20 | 46,40 | 44,40 | 42,80 | 39,60 | 39,00 | 38,40 |
Svart
| Artikelnummer | 92083-N0002 |
| Material | R-PET 600D |
| Bredd | 210mm |
| Längd | 140mm |
| Höjd | 15mm |
| Vikt | 250g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92083.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 430mm x 330mm x 250mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 92083-N0002 | 2846 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |